BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem látszik, hogy mitől esnénk

A pénteki zárás szintjén készül nyitni a tőzsde részvénypiaca. Bár a korrekció nagyon benne van a levegőben, egyelőre nem látszik hogy mitől esnénk.

2009. május 11. hétfő, 08:53

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egyelőre a pénteki záráshoz közeli nyitás látszik a kereskedési könyvből a nagy pénteki amerikai emelkedés ellenére - mondta Söre Balázs a Buda-Cash üzletkötője. Az ázsiai piacok nulla körüli elmozdulást produkáltak, az amerikai határidős indexek pedig fél százalék esést mutatnak. A forint nagyon erősen kezdi a hetet, egy euró 276,5 forint.

Tény, hogy már nagyon régen megyünk fölfelé korrekció nélkül, de az emelkedő trend egyelőre nem sérült. E helyzet olyan, mint a közlekedési táblák, amíg új utasítás nem jön, addig ez az irány érvényes - mondta az üzletkötő. A piacon továbbra is vételek vannak, a korrekciót eddig mindig megvették - tette hozzá.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet