Hegyi Gábor, az Allianz eddigi vezérigazgató-helyettese irányítja majd május 16-tól (azaz jövő szombattól) a társaságot - írta az MTI-Eco. Hegyi 1999 óta dolgozik a nemzetközi Allianz-csoportnál és a magyar bank irányításában annak 2006 márciusi alapításától kezdve részt vesz.
A jelenlegi vezérigazgató Farkas Ádám közös megegyezéssel távozik a cégcsoporttól.
