BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

OTP: tovább, fölfelé

A BUX erősödéssel nyitott csütörtökön; a vezető papírok drágulnak, az OTP a 3100 forinthoz közelít.

2009. május 7. csütörtök, 09:28

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 1 százaléknál nagyobb emelkedéssel a 14 000 pontos szintnél áll. A nyitás után 20 perccel máris kétmilliárd forintot meghaladó forgalmat produkáló bankpapír 2-3 százalék között emelkedik, árfolyama 3090 forint körül alakul kevéssel a kezdés után.

A Mol valamivel 1 százalék alatti drágulással 11 290 forintnál áll, de a Richter és az MTelekom árfolyama is fölfelé indult. A gyógyszercég közel 2 százalékkal 31 195 forintig jutott, míg a telefontársaság papírja 570 forintos szintnél áll ugyancsak mintegy 2 százalékos drágulással. Öt százalékot közelíti az Egis árfolyam-emelkedése, míg átlag fölötti forgalomban majd 10 százalékkal erősödik a Synergon-papír is.

Árfolyamok és grafikonok

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet