Egyelőre a sok jó hír hatására nem állt a meg a tőzsdéken a bika, így a magyar index is újabb csúcsok felé tör. A vezető kosarunk értéke 13 órakor 14170 pont volt, de napközben ennél feljebb 14 240 pont környékén is kereskedtek vele.
A vezető részvények közül ismét az OTP kapott szárnyra, a bankpapír 4,3 százalékkal 3140 forintig emelkedett, a napi csúcsa 3170 forint volt a részvénynek.
A Mol is tudott emelkedni, az olajrészvény 1 százalékkal 11 300 forintig, a Magyar Telekom 1,5 százalékkal 567 forintig drágult.
A Richter 2,6 százalékkal 31 400 forintig menetelt.
