Egyre nehezebb lesz az emelkedés a hazai tőzsdén, bár a kedvező amerikai zárás után egyértelműnek látszik mára az irány. Káplár Norbert a Raiffeisen üzletkötője szerint az OTP a a napokban megpróbálkozhat a 3200-as szinttel. A szakértő azt várja, hogy a gyorsjelentésig még emelkedhet a papír.
A kedvező hangulat és az olajár emelkedése hzhatja magasabbra a Mol árfolyamát is.
Egy 580 forint körül húzódó rés betölrése folyik a Magyar Telekom esetében, és ma megjelent gyorsjelentése sem húzza keresztül az emelkedést.
A Richter esetében a napon belüli short pozíciók zárása okozhatta a tegnapi, nap végi emelkedést, Káplár a Richter és az Egis esetében látja a legkisebb emelkedési potenciált.
Az üzletkötő a következő időszakban összességében 6-8 százalékos emelkedést még elképzelhetőnek tart a tőzsdén, de kezd ritkává válni a levegő.
