A magyar tőzsde vezető indexe a BUX, 1,5 százalékkal 13 527 pontig esett vissza délután egy óráig az egész napos lefelé csorgás eredményeként.
A nagy papírok közül az OTP is szinte egyenletesen lefelé tartott egész nap, így kora délután már 3 százalékos mínuszban 2978 forinton forgott.
A Mol 2,2 százalékkal 10 905 forinton állt ekkor, ami a napi mélypontját is jelentette a papírnak. A Richter 1,7 százalékkal 29 700 forintig csúszott vissza.
A gyorsjelentés előtt 1,5 százalékkal 548 forintig tudott viszont emelkedni a Magyar Telekom.
