Egy órával a nyitás után már ott tartanak a vezető amerikai indexek, ahonnan elindultak, a több mint egyszázalékos emelkedés jó részét a Dow Jones Ipari Átlag és az S&P 500-as index már vissza is adta, előbbi 10, utóbbi 2 pont emelkedést mutat, a Nasdaq már a negatív tartományba csúszott vissza.
A papírok teljesítménye vegyes, a bankrészvények pluszban járnak, a Citigroup és a Bank of America is, a Caterpillar és a General Motors viszont ismét lejtőre került.
Az indexek láthatóan hezitálnak, most, hogy az elmúlt két hónap emelkedésével megközelítették az év eleji csúcsokat, lesz-e további menetelés, vagy elfogyott a lendület és jön a májusi korrekció?
