A BUX minimális pluszban kezdte ugyan a napot kedden, azonban az első fél óra végére 1 százalékkal 13 481 pontig esett vissza az index.
Az OTP 3000 forint felett kezdte a napot, a bankpapírt 3030 forintig húzták fel az első percekben, innen azonban egy komolyabb eladói nyomás hatására 2950 forintig nyomták vissza az árfolyamot. A kereskedés első félórájának a végén 1 százalékkal 2970 forintig esett vissza az OTP árfolyama.
A Mol 1,8 százalékkal 11 100 forintig csúszott vissza, míg a Richter 1 százalékkal 30 160 forintig esett.
A Magyar Telekom emelkedik egyedül a vezető részvények közül, a papír árfolyama 0,4 százalékkal 527 forintig emelkedett.
