BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nagyon küzdhet ma az OTP

Az erős amerikai zárás ellenére nem megyünk az egekbe a KBC üzletkötője szerint. Az OTP 3000 körül küzdhet ma.

2009. május 5. kedd, 08:53

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tegnap hatalmas rallyval újabb fontos szintek fölött zártak az amerikai részvényindexek, az S&P 907 ponton fejezte be a kereskedést. A legjobban a pénzügyi szektor teljesített. Ázsia visszafogottan emelkedett, kivéve Indiát és Koreát, ahol nap közben elfogyott a szufla.
A forint jelenleg 285-285,5 között ingadozik.

Az OTP várhatóan a 3000-es szinten fog küszködni, stagnálás, enyhe emelkedés lehet, a 3100-as szint áttörése lehet a feladat. Alapvetően erőgyűjtés jellemezheti a piacot - vélekedett Králik István a KBC üzletkötője. 

A szakértő nem vár további forinterősödést sem, a hazai deviza inkább stagnálni fog, a csütörtöki stressz teszt adatokra fog koncentrálni a piac.

A hazai részvénypiacot tekintve Králik megjegyezte, hogy a külföldiek továbbra is viszonylag inaktívak, az hozhatna a piacnak lendületet, ha ők ismét megjelennének a piacon.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet