Az euró jegyzése hétfőn 250 forint körül mozgott, a ma reggeli nyitáskor is itt, 250,05/15 forintnál járt a jegyzés. Kolba Miklós, az ING devizakereskedője elmondta: a KSH ma publikált bérstatisztikája nem okozott változást az árfolyamban, a forgalom pedig elenyésző. A dollár kurzusa 186,30, a svájci franké pedig 150,20 forinton állt a kezdés után, ami 10-10 filléres emelkedés a tegnapi zárószinthez képest.
