A BUX a nyitás utáni 0,6 százalékot megfejelve dél előtt 0,8 százalékos pluszban, 23 550,36 pontnál járt. Az erősödés elsősorban a Mol drágulásának köszönhető, az olajpapírok árfolyama a tegnaphoz képest bő 2 százalékkal 21 200 forintra emelkedett. A Magyar Telekom 0,3 százalékkal 943 forintra, a a Richter pedig 0,5 százalékkal 35 300 forintra drágult, az OTP kurzusa pedig 4 forinttal 8494 forintra melkedett.
