Semmi nem történik a bankközi devizapiacon, de a forint azért erősödni tudott. "Nincs semmi, a forgalom gyalázatos" - mondta Kolba Miklós, az ING tradere, hozzátéve, a nyitás után 247,60 forint környékén is megfordult az euró árfolyama, ami szignifikáns erősödést jelent tegnaphoz képest. A magyar deviza azóta veszített erejéből, 10 óra körül 248 forint körül tanyázott az euró kurzusa. A szakértő jelezte, ahogy az elmúlt napokban, ma is sávkereskedésre rendezkedtek a befektetők, az euró kurzusa várhatóan 246,50 és 249,50 forint között mászkálhat a mai nap folyamán.
