BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kibocsátással készül a BÉT-re az Orco

Az Orco lesz az első külföldi társaság, amely megjelenik a budapesti tőzsdén.

2007. február 8. csütörtök, 13:24

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tervek szerint a vállalat 100 millió eurós tőkeemeléssel kombinált kibocsátással jelenne meg a budapesti és a varsói börzén, várhatóan a második negyedév során. A csomagot elsősorban magyar és lengyel intézményi befektetőknek szánják, de a pontos részletek még nem ismeretesek. Az Orco-csoport által kezelt vagyon értéke 1,1 milliárd euróra rúgott, a magyar elemek között szállodák, lakások, valamint irodák is vannak. A kibocsátásból befolyó pénzt régiós terjeszkedésre fordítaná a társaság.

Madarász János
Madarász János

Ez is érdekelhet