Ma reggel 260,50 forint környékén jegyzeték az eurót, majd 261,20 forintig ment a kurzus, ahonnan visszatért a 260 forint körüli szintre - számolt be a piacnyitás utáni fejleményekről Kolba Miklós. Az ING kereskedője hozzáfűzte: a csendes piaci hangulatban végbement forinterősödés régiós mozgásokkal, ezen belül a zloty izmosodásával magyarázható. A dollár euróhoz mért jegyzése alig változott péntekhez képest, így a bankközin 204,70 forintot adnak érte. A szakértő jelezte, komolyabb mozgásokra nem számít a mai nap során.
