A blue chipek mindegyike veszített értékéből, a legrosszabbul az OTP teljesített. A bankpapír jegyzése folyamatosan a negatív tartományban járt, a vevők erejéből csupán néhány kisebb emelkedési kísérletre futotta. Az utolsó részvények 6630 forinton cseréltek gazdát, ami 1,6 százalékos leértékelődésnek felelt meg. Széles tartományban kereskedtek a Mollal. Délelőtt még a negatív tartományban, 19350 forint környékén születtek az üzletek, majd kora délután rövid idő alatt 19600 forintig szökött föl az árfolyam. Ezt követően a kurzus visszatért a hétfői záróár alá, az utolsó papírok pedig 1,4 százalékos mínuszban, 19205 forinton cseréltek gazdát. A Richter 0,7 százalékkal 44005 forintra, a Magyar Telekom pedig 0,8 százalékkal 863 forintra gyengült.
A délelőtti stagnálást követően felerősödött a kereslet az Egis iránt, a kisebbik gyógyszergyártó a délután folyamán 29800 forintig drágult, ami 1,2 százalékos javulást jelentett. Fél százalékkal drágult a Fotex, miközben a Rába 3,5 százalékkal, a két Graphisoft részvény pedig két százalékkal értékelődött le.
