Az eurót a piacnyitás után 278,85 forinton jegyezték, majd egy erősödés kezdődött. Ennek kapcsán Geszti Pál, az ING devizakereskedője arra hívta fel a figyelmet, hogy nagyon illikvid a piac, hiszen London a zárva van, így nincs hajtóerő, egy-egy megbízás könnyen ellöki a kurzus valamelyik irányba.
A kamatdöntés után venni kezdték a forintot a befektetők, így az euró árfolyama 276,50 forintra gyengült.
