A budapesti index a nyitáskori 1,79 százalékos erősödést mostanra 2,39 százalékra tornászta fel, s nagyjából hasonlóan viselkedtek a vezető papírok is.
Az Egis hozta a legnagyobb erősödést, 4,30 százaléknál tart, A Mol is hozzátett a nyitáshoz és 2,19 százalékig jutott . A blue chipek között a Richter szakította a legnagyobbat: a reggeli 1,47 százalékos pluszból 3,55-at csinált nem sokkal dél utánra. Az OTP gyakorlatilag tartotta a 3 százalékot, s csak az MTelekom papírja csökkentette árfolyama növekedését: reggel 1,32 százalék volt az erősödés mértéke, délre ez 0,72 százalékra apadt.
