BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

BUX: megjöttek a vevők?

Fordulni látszik a tőzsdei trend, a BUX már csak 0,09 százalékos veszteséget mutat, a nyitáskor ez 0,52 százalékos volt - majd gyorsan még egy százalékponttal lejjebb is szaladt - , nem beszélve a tegnapi 2,8 százalékos buktáról.

2006. július 18. kedd, 10:36

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A vezető papírok közül csak a Mol kurzusa rongálódott tovább a veszteséges kezdés után: akkor 0,92 százalék volt a veszteség, mostanra ez 1,65 százalék - volt közben 3,5 fölött is. Ezzel szemben az MTelekom stagnálásból 0,12 százalékos nyereségbe fordult, az OTP 0,88 százalékról 0,19-re csökkentette az esés mértékét, a Richter pedig a negatív nullából 2,65 százalékos erősödést ért el.
A legnagyobb erősödést a BIF 6,67, a Démász pedig 3,99 százalékkal mutatja, a másik irányban az IEB papírjáé a kétes dicsöség, de sokat elárul a hangulatról, hogy ezt már 1,69 százalékkal el lehet érni.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet