Minden papír és index felfelé nyitott, a BUX 2,85 százalékos izmosodással kezdte a napot. A vezető papírok közül az Egis vitte a prímet 4,12 százalékkal, de az OTP 3,94, a Mol pedig 3,83 százalékkal lohol a nyakában. A Telekom-papír 1,37, a nagyobbik gyógyszerrészvény pedig 0,93 százalékról indult.
