Az index a nyitáskori csaknem 4 százalékos esést 3,48 százalékra szelidítette. A vezető papírok közül a Mol ugyan 4,75 százalékra srófolta veszteségét, az MTelekom ezzel szemben több mint 1 százalékponttal visszajött 3,45 százalékos esésre, a Richter pedig a reggli 3,58 százalék után tizenegykor 1,93 százalékos veszteséget mutatott - az OTP nem változott, továbbra is 4,18 százalék a vékonyodés mértéke. A parketten egy papír van, amelyik nyereséget hoz még most is, a Borsodchem 0,78 százalékkal erősödik, a legizmosabb összeesést a Gardénia 10, Humet 8,33 és a NABI 6,86 százalékkal mutatja.
