BUX 137939.17 -1,12 %
OTP 44250 -1,49 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol már beesett

A tőzsdeindex (felülről) közelíti a 20 ezer pontot. Nem enyhül az erózió a BÉT-en, az index több mint 3 százalékos esésben van, értéke nem sokkal 12 előtt 20 144 pont volt.

2006. június 8. csütörtök, 11:54

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A vezető papírok mindegyike izmos veszteségeket halmoz fel, az Egis 25395 forintig, az OTP 6100 forintig esett, ennél kissé moderáltabb a Richter 39200 forint, a Mol 19870 forint, illetve az MTelekom 848 forint. A szélső értékeket a Phylaxia 8,06, illetve a Forrás-T 14,71 százalékos buktával, valamint az Elmű 3,45, a Rába 1,63 és a Synergon 1,50 százalékos erősödéssel képviseli.
A börze időközben közölte: a délelőtti technikai hibát sikerült elhárítani és 10:45-kor a Budapesti Értéktőzsde adatszolgáltatása helyre állt.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet