Gyakorlatilag zérus forgalom mellett jelzésszerű erősödést mutat a nemzeti deviza. Tegnap Londonban 264 forint fölé szaladt az euró, a mai budapesti nyitásban már 263-ig ment vissza, majd 263,30-ra kapaszkodott fel az euró. A kilátások sem ígérnek sok izgalmat, a legközelebbi belföldi motiváció csütörtökön, az államháztartás áprilisi egyenlegének képében bukkanhat fel, addig egyértelműen a régió mozgat. Geszti Pál, az ING tradere nem zárja ki, hogy erősödik a forint - akár 261 forinton is jegyezhetik az eurót -, de mindez a regionális hatások nyomán következhet be.
