A tokiói Nikkei-225 index 1,81 százalékos eséssel zárta a napot, a gyengülés élharcosai az exportőrök voltak. Ismét erősödtek az amerikai kamatemeléssel kapcsolatos aggodalmak, emellett a legfőbb exportpiac(ok) lassulásának növekvő esélyei sem tettek jót a mutatónak. Az index 283,45 pontos veszteséggel 15 384,86 pontos fejezte be a kereskedést, a Topix 1,73 százalékos buktával zárt.
