BUX 138808.65 -0,49 %
OTP 44800 -0,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Zuhanásban a BUX

A tőzsdeindex átlépte a 22 ezer pontot (lefelé). A BUX folytatja a mélyrepülést, fél tizenegy után nem sokkal 21 817,63 ponton állt, ami 2,72 százalékos bukta.

2006. május 30. kedd, 10:55

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A vezető papírok között a Richter támogatta leginkább ezt az irányzatot a 2,8 százalékos fogyással, majd sorrendben az OTP, a Mol, az Mtelekom és az Egis következett, amelynek 2,10 százalékos gyengülésétől eltekintve mindegyik blue chip 2,5 százalék feletti veszteséget produkál. E vérzivataros időszakban a kisebb papírok tartják magukat, a Novotrade 12,15, az IEB pedig 3,90 százalékos erősödött hoz. A másik oldalon a Humet 4, 92 és a Linamar 3,18 százalékkal viszi a prímet.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet