Az euró jegyzése a tegnapi zárás szintjén áll a szó szoros értelmében forgalom és izgalom ugyanis gyakorlatilag nincs. A piacon várakozás várakozást követ, először az államháztartás ma délutáni közzétételére, majd a Fed szerdai kamatlépésére, kissé távolabb pedig az autópálycégek tőzsdére vezetésére, illetve ennek részleteire. Amennyiben az államháztartás hiány, a vártnál akár csak kicsit is nagyobb lesz, a piac negatív hírként értékeli, s rosszul reagálhat. A Fed ülésén várható szigorítást (25 bázispontos emelés 5,0 százalékra) már beárazta a piac, a kommentre konctenrál. Nagy mozgásokra kereskedők szerint nem lehet számítani, a közös deviza kurzusa 259 és 260 forint között mozoghat - negyed 11 tájban 259,30/40 volt az ár. A dollárt 204,50 körül jegyezték.
