A nyitás után pozitív irányba indult párizsi és a frankfurti börze irányadó mutatója. Ezek mellett erősödött a skandináv OMX és az amszterdami index is. Londonban ugyanakkor az eladók vették birtokba a parkettet, ennek eredményeként a Footsie pár perc alatt 0,3 százalékkal került lejjebb.
