A BUX jelenleg fél százalékos mínuszban tartózkodik, a forgalom eddig nem mondható jelentősnek. A blue chipek mindegyike gyengült az első órában, a legnagyobb leértékelődést a Richter szenvedte el, a gyógyszerpapír 1,2 százalékkal keürlt lejjebb. A Mol fél százalékos mínuszban, 21 800 forint közelében, miközben az OTP 0,7 százalékos gyengülést követően 7650 forint közelében forog. Továbbra is jól teljesít az Émász, közel másfél százalékos pluszt mutat.
