BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csúcs után lejtmenet - Száguld a Freesoft

A tegnap 24 ezer felett szinten történelmi csúcsot elérő BUX az európai indexek többségéhez hasonlóan lejtőn kezdte a mai napot.

2006. február 28. kedd, 09:16

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az irányadó pesti mutató röviddel a kezdés után 0,2 százalékkal gyengült, ám még így is 26 ponttal a 24 ezres szint felett maradt. A vezető papírok felemás rajtot produkáltak. A Mol 0,4 százaklékkal 22 900 forintra, a Richter 0,1 százalékkal 44 450 frointra süllyedt, míg a a Magyar Telekom 0,4 százalékkal 1019 forintra, az OTP pedig 0,3 százalékkal 8320 forintra hízott. A Budapesti Műszaki és Gazdaságutdományi Egyetemtől kapott, tegnap bejelentett félmilliárd forintos megbízás megtette hatását, a Freesoft-papírok árfolyama pár perc alatt 4,5 százalékkal emelkedett.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet