Az euró árfolyama ma délelőtt 20-30 fillérrel erősödött, így 11 óra előtt 251,20/40 forintnál járt a kurzus - mondta a NAPI Online kérdésére Geszti Pál, az ING kereskedője, hozzátéve: a forintgyengülés a zloty visszaesésével magyarázható. A szakértő szerint ma 250,50-252 forint között ingadozhat az euró árfolyama, hacsak valami különleges esemény nem történik, aminek vajmi kicsi az esélye. A dollár egyébként erősödött, jegyzése 211,50 forinton állt az említett időpontban.
