A BUX ma végig a pozitív tartományban volt, kisebb ingadozások után 1,16 százalékos erősödéssel 22 761,43 ponton kötött ki. A vezető papírok a 0,1 százalékos értékvesztéssel kereken 1000 forinton záró Magyar Telekom kivételével izmosodtak. A csütörtöki kereskedésben majd öt százalékkal erősödő Mol-papírok ma 2,14 százalékos többletet értek el, így 22 450 forinton zárt a kurzus. Az OTP eközben 1,7 százalékkal 7529 forintra, a Richter pedig 0,47 százalékkal 42 400 forintra drágult. Utóbbi szektortársa, az Egis ugyanakkor gyengén szerepelt, a kerekedés végén feljegyzett 204 100 forint 2,8 százalékos leértékelődést jelent.
A Humet piacán az eladók diktáltak, ennek eredményeként a cég árfolyama több mint 18 százalékkal 64 forintra esett.
