Az euró jegyzése a korábbi 251,10-es szintről 251,90 forintra erősödött - mondta a piac mai eseményeit kommentálva Kolba Miklós. Az ING szakértője közölte: az utóbbi napokhoz hasonlóan a forint - lanyha forgalomban - a zloty után ment, s mivel a lengyel deviza gyengült, a forint árfolyama is lejjebb került. A dollár is drágult a bankközin, délután négy óra körül 208,50 forinton jegyezték az amerikai fizetőeszközt, holott pár órával korábban 208 forint alatt is járt a jegyzés.
