BUX 139041.43 -0,19 %
OTP 45310 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Plusz nullában végzett az index

A változatos nap végén minimális pluszban zárta a napot a Budapesti Értéktőzsde irányadó mutatója.

2006. január 17. kedd, 16:53

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX nyitás után lefele indult, majd a délelőtti órákat pluszban töltötte. Ezt egy újabb lejtmenet követte, ám a kereskedés végén 22 311,23 ponton állt, ami 0,03 százalékos erősödést, gyakorlatilag stagnálást jelent. A két legnagyobb forgalmú papír ellentétes irányban mozgott: az OTP 1 százalékkal drágult, míg a Mol 1,3 százalékos veszteséget volt kénytelen elkönyvelni, így előbbi 7679 forinton, utóbbi pedig 20 455 forinton zárt. A Richter mindössze 5 forintos - 0,01 százalékos - erősödése 42 205 forintos záróárat jelent, a Magyar Telekom pedig 0,2 százalékos veszteséget hozott össze, így 999 forintról rajtol holnap.

Az alsóház egyik legjobbja a Synergon volt, a részvény 7,2 százalékos erősödéssel 568 forinton kötött ki. A vesztesek közül az econetet lehet kiemelni, kurzusa 5,5 százalékkal 69 forintra süllyedt.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet