A BUX nyitás után lefele indult, majd a délelőtti órákat pluszban töltötte. Ezt egy újabb lejtmenet követte, ám a kereskedés végén 22 311,23 ponton állt, ami 0,03 százalékos erősödést, gyakorlatilag stagnálást jelent. A két legnagyobb forgalmú papír ellentétes irányban mozgott: az OTP 1 százalékkal drágult, míg a Mol 1,3 százalékos veszteséget volt kénytelen elkönyvelni, így előbbi 7679 forinton, utóbbi pedig 20 455 forinton zárt. A Richter mindössze 5 forintos - 0,01 százalékos - erősödése 42 205 forintos záróárat jelent, a Magyar Telekom pedig 0,2 százalékos veszteséget hozott össze, így 999 forintról rajtol holnap.
Az alsóház egyik legjobbja a Synergon volt, a részvény 7,2 százalékos erősödéssel 568 forinton kötött ki. A vesztesek közül az econetet lehet kiemelni, kurzusa 5,5 százalékkal 69 forintra süllyedt.
