BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

BÉT: Budapest elsüllyedt

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, 0,16 százalékos gyengüléssel 22 393 ponton zárt csütörtökön. A vezető részvények mindegyike - egyre csökkenő forgalom mellett - lejjebb került vagy stagnált. A Fotex és a Borsodchem erősödött.

2006. január 12. csütörtök, 17:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a tízórai csúcspont után szaggatni kezdett, majd megindult lefelé. Zárásra a Mol 0,54 százalékkal 20 990 forintra, az OTP 0,36 százalékkal 7548 forintra, a Richter 0,12 százalékkal 42 500 forintra süllyedt. Az MTelekom, mely ma jelentette be, hogy 47 milliárd forintos hitelt vett fel az EIB-től széllessávú projektekre, stagnált.

A midcapek között a Fotexen kívül 1,4 százalékkal gyarapodott a BorsodChem, míg a nap végén 0,8 százalékra jött fel az Egis. Az FHB 1,75 százalékkal esett 1400 forintra, a Pannonplast egy százalékkal 2099 forintra.

A spekik között limittel esve pincéből figyelt a Humet. Civin "Mester" János, a Humet elnöke levelet írt a BÉT-nek ... A Nabi 7,8 százalékkal gyengült, az Econet stagnált.

Ember Zoltán
Ember Zoltán

Ez is érdekelhet