A mutató pár perccel a nyitás után 0,1 százalékos többletet ért el, vagyis 22 501 pont körül járt. A vezető papírok közül egyedül a Mol tudott erősödni, 0,8 százalékkal 21 400 forintra, a Richter pedig stagnált. Közben a többiek különböző mértékű veszteséget voltak kénytelenek elkönyvelni, az OTP jegyzése 0,4 százalékkal 7590 forintra gyengült, a Magyar Telekom kurzusa pedig 0,8 százalékkal 1022 forintra süllyedt.
Továbbra is bombaformában van az Egis, a tegnap közel 6 százalékos drágulást produkáló gyógyszerpapír ma 1,7 százalékos pluszban kezdett, ami 24 700 forintos árfolyamot jelent.
Lendületben maradtak a kicsik is, az utóbbi napokban jelentősen dráguló econet, Humet, Phylaxia és NABI 17-19 százalékos többlettel kezdte a mai napot.
