BUX 139140.07 -0,12 %
OTP 45310 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Már süllyed a BUX - Az Egis kitart

Érdekesen alakul a petsi tőzsde irányadó indexének délelőttje: a mutató csekély pluszban kezdett, az ezt követő gyengülés utáni emelkedést azonban egy újabb esés követte.

2006. január 10. kedd, 10:20

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ennek eredményeként délelőtt 10 óra után 22 411,18 pontnál járt a mutató, ami 0,32 százalékkal marad el a tegnapi záróértéktől. A csökkenés hátterében a blue chipek állnak, a nyitás után még pluszban lévő Mol 0,8 százalékos veszteséggel 21 100 forinton forog. A Richter 0,1 százalékkal 41 940 forintra süllyedt, az OTP 0,4 százalékkal 7590 forintra gyengült, a Magyar Telekom árfolyama pedig 1027 forintnál járt az említett időpontban, ami 0,3 százalékos mínusznak fele meg.
A tegnap 5,9 százalékos többletet produkáló Egis előnye mérséklődött, a kisebbik gyógyszerpapír mai start utáni 1,7 százalékos többlete 1 százalékra csökkent.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet