Valamennyi blue chip erősödött: az OTP 0,4, a Mol 0,9, a Richter 1, a Magyar Telekom pedig 0,1 százalékkal drágult. Az elmúlt két hétben szenzációsan szereplő NABI és a Humet továbbra is remekel, előbbi 20, utóbbi pedig 19,2 százalékos pluszt könyvelhetett el az első percekben.
