Az ING szakértője elmondta: az üres piacon a forint mégis leheletnyit gyengült, az euró jegyzése egy lépcsővel feljebb került, 250,40/60-ról 250,60/80 forintra. A dollár szinten valamicskét erősödött a forinttal szemben, ma délelőtt 207,30 forinton jegyezték a zöldhasút. A dollár euróhoz mért árfolyama három napja gyakorlatilag változatlan, a kurzus 1,2080 és 1,2110 között ingadozik, persze kilengésekre volt példa - fogalmazott a szakértő.
