A BUX a nyitáskori 0,12 százalékos veszteséggel szemben 0,84 százalékos erősödést mutat, s a vezető papírok jegyzésében is gyökeres változások történtek.
A Mol a reggeli hajszálnyi erősödést 3 százalék fölé hizlalta, az Egis is igencsak nekilódult, 2,58 százalékon állt. A Richter az izmos veszteségből 0,28 százalékos nyereségbe fordított. Az MTelekom fél százalékkal esett reggel óta, az OTP pedig a nagyon vékony nyereséget nagyon vékony veszteségre változtatta.
