A bankközi forintpiacon ma sem történik semmi, az euró jegyzése a záráskori 248,70/75 forinton áll. Forgalom nincs, kereskedők szerint nem is igen várható, „elkeserítően nincs semmi”.
Úgy tűnik, hogy a forint önmagában kifulladt, a régió talán mozgathatná, ha történne bármi is, azaz a régióban sincs különösebb mozgás. A várakozások szerint a jegyzés a tegnapinál is szűkebb sávba, 248 és 250 forint közé szorul.
