Stabilan emelkedik a tőzsde, a BUX 2,53 százalékkal áll magasabb szinten, mint a tegnapi záráskor. A vezető papírok mindegyike izmos nyereséget mutat, és az eddigi legnagyobb erősödést is az egyik a blue chip produkálta: a Mol részvény 4,57 százalékkal izmosodott. A legkisebbet a Richter szakította, egyelőre 0,86 százalékkal vastagabb. Az MTelekom 1,02, az OTP 2,50, az Egis pedig 3,75 százalékkal van beljebb. A erősödés közepette a Gardenia hozta a kulcsot, jegyzése 4,76 százalékkal esett.
