BUX 139957.99 0,24 %
OTP 45960 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

BÉT: a Mol viszi a prímet

Töretlen a rally a tőzsdén, az index két és fél százalékos erősödésben.

2005. október 26. szerda, 10:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Stabilan emelkedik a tőzsde, a BUX 2,53 százalékkal áll magasabb szinten, mint a tegnapi záráskor. A vezető papírok mindegyike izmos nyereséget mutat, és az eddigi legnagyobb erősödést is az egyik a blue chip produkálta: a Mol részvény 4,57 százalékkal izmosodott. A legkisebbet a Richter szakította, egyelőre 0,86 százalékkal vastagabb. Az MTelekom 1,02, az OTP 2,50, az Egis pedig 3,75 százalékkal van beljebb. A erősödés közepette a Gardenia hozta a kulcsot, jegyzése 4,76 százalékkal esett.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet