BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elszálltak a gyógyszerpapírok

Délután kettő óra előtt 20 206 ponton körül járt az index, ami 1,5 százalékos emelkedés e pénteki zárószinthez képest. A legjobb teljesítményt a mai nap során a gyógyszerpapírok nyújtották.

2005. október 24. hétfő, 13:50

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A budapesti börze részvényindexe a reggeli nyitás után meredeken felfelé mozdult, ám tíz óra után lefelé korrigált, amit egy újabb hegymenet követett. Délután kettő óra előtt mért 20 206 pont, 1,5 százakkal haladja meg a pénteki záróértéket.

A Mol 0,3 százalékkal 19 150 forintra, az MTelekom 2,1 százalékkal 965 forintra, az OTP 0,9 százalékkal 7060 forintra izmosodott. A gyógyszerrészvények remekelnek, a Richter 3,3 százalékkal 35 390 forintra erősödött, a szektortársa, az Egis pedig 4,6 százalékos drágulással 18 580 forintos szintnél jár.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet