Az elmúlt egy héten tapasztalható kasza után korrekcióba fordult a parkett, a BUX és a vezető papírok mindegyike nem kevés nyereséggel nyitott. A tőzsdeindex 1,96 százalékkal vastagodott, az Égis 1,9, a Matáv 0,64 százalékkal indult. A blue chipek között a Mol szakította a legnagyobbat, 3,2 százalékot, de a Richter is ott van a 2,09 százalékos erősödéssel. Az OTP 1,83, az MTelekom pedig 1,07 százalékot hozott.
