BUX 139864.61 0,17 %
OTP 45880 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kitart a korrekció a tőzsdén

Tartja magát a pozitív korrekció a BÉT-en, de ez nem érint mindenkit.

2005. október 20. csütörtök, 10:47

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tőzsdeindex enyhén javított, most 2,05 százalékos nyerésben van. A vezető papírok között a Richter és a MTelekom rontott, a telefontársaság papírja már csak 0,21 százalékos erősödést mutat, s a gyógyszerrészvény is visszavett a dübörgésből, pedig nyitáskor igencsak elöl volt.

Gyorsított ezzel szemben a Mol, immár 3,28 százalék az erősödés, az OTP - 1,83 százalékos nyereségét 2,56 százalékra srófolta -, valamint az Égis 1,9 százalékról 2,74 százalékra. A legnagyobbat a Fotex kaszál, gyarapodása 4,58 százalék. A kulcsot a NABI hozza 6,06 százalékos veszteséggel, a következő - igaz, utcahosszal „lemaradva” - a Démász, a veszteség 2,55 százalék.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet