A tőzsdeindex enyhén javított, most 2,05 százalékos nyerésben van. A vezető papírok között a Richter és a MTelekom rontott, a telefontársaság papírja már csak 0,21 százalékos erősödést mutat, s a gyógyszerrészvény is visszavett a dübörgésből, pedig nyitáskor igencsak elöl volt.
Gyorsított ezzel szemben a Mol, immár 3,28 százalék az erősödés, az OTP - 1,83 százalékos nyereségét 2,56 százalékra srófolta -, valamint az Égis 1,9 százalékról 2,74 százalékra. A legnagyobbat a Fotex kaszál, gyarapodása 4,58 százalék. A kulcsot a NABI hozza 6,06 százalékos veszteséggel, a következő - igaz, utcahosszal „lemaradva” - a Démász, a veszteség 2,55 százalék.
