Az európai piacok felfelé indultak. A kontinens börzéi nyereséggel kezdték a napot, a vezető piacok 1 százalék feletti erősödéssel indult: Footsie 1,10, a Dax 1,22, a Cac 40 pedig 1,5 százalékos izmosodást mutatott pár perccel a nyitás után. E trendet követték a kisebb tőzsdék is, Amszterdamban csaknem másfél, Stockholmban is több mnt egy százalék a nyereség.
2005. október 20. csütörtök, 09:10
