BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Padlót fogtak a részvények - Az MTelekom is megzuhant

Nem tört meg a lejtmenet, a BUX délután egy óra után nem sokkal több mint 4 százalékos mínuszban járt, vagyis 21 325 pont körül ingadozott.

2005. október 13. csütörtök, 13:20

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Valamennyi blue chip zuhan: a Mol több mint 1000 forintos, 4,8 százalékos esés után 20 650 forinton forog, az OTP pedig 360 forinttal, 4,5 százalékkal 7670 forintra süllyedt. A Richter eddig 2,7 százalékos, 1025 forintos veszteséget volt kénytelen elkönyvelni, így kurzusa 36 650 forintnál jár, az Egis 2,6 százalékos gyengülése pedig 18 600 forintos árfolyamot jelent. A BorsodChemet 2205 forinton jegyzik, ami 3,7 százalékkal marad el a tegnapi záróértéktől. A szerény mínuszban nyitó MTelekom is padlót fogott: kurzusa 6,4 százalékkal 936 forintra esett.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet