Lefelé vették az irányt az európai piacok, és nem is kicsi veszteséget hoztak össze a nyitás utáni percekben. A DAX csaknem 1 százalékos buktában volt öt perc elteltével, de a CAC 40 és a Footsie is tempósan közeledett ehhez a szinthez. A kisebb börzék követték a trendet, Amszterdam és Stockholm is masszívan növelte a veszteségeket.
2005. október 12. szerda, 09:11
