A forgalom nyitás után élénk volt, "jöttek külföldiek", ahogy az ING Bank egyik kereskedője fogalmazott. A dollár valamelyest gyengült a forinttal szemben, a tegnapi 206,80-as zárás után 206,20-ért adták.
Valamelyest gyengült a forint az euróval szemben bankközi devizapiac hétfői kereskedésében: a 250,60-as nyitást követően 251,15-ig kúszott fel a jegyzés.
2005. október 10. hétfő, 10:08

A forgalom nyitás után élénk volt, "jöttek külföldiek", ahogy az ING Bank egyik kereskedője fogalmazott. A dollár valamelyest gyengült a forinttal szemben, a tegnapi 206,80-as zárás után 206,20-ért adták.