BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az olajár nőtt, New York esett

Kedvezőtlen vállalati gyorsjelentések, valamint az ismét növekvő olajár hatására estek a hétfői kereskedés végére a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói.

2005. július 26. kedd, 07:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A cégek közül elsősorban a Xerox Corp. teljesítménye keltett csalódást a Wall Streeten, annak ellenére, hogy ha nem is a várt mértékben, de növelni tudta profitját. A 35 centes emelkedéssel hordónként már ismét 59 dollárba kerülő olaj szintén aggodalmat keltett a növekvő energiaköltségek miatt.
A Dow Jones 0,51 százalékos eséssel 10 596,48 ponton zárt. A Standard & Poor's 500 0,38 százalékot vesztett péntekhez képest, míg a Nasdaq Composite 0,6 százalékot.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet