A csak második nekifutásra határozatképes közgyűlésen Kovács F. László vezérigazgató arról is beszélt, hogy idén ősszel elindul az új munkavállallói részvény program (MRP). A dolgozói juttatásokat az üzemi teljesítményekhez kötik – hangsúlyozta a vezérigazgató.
A BC korábban részben az MRP-program igényeivel indokolta sajátrészvény-vásárlásait.
