BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

BorsodChem: megvan az osztalék, lesz új MRP

Elfogadták a részvényenként 45 forintos osztalékjavaslatot a BorsodChem közgyűlésén.

2005. április 29. péntek, 10:57

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A csak második nekifutásra határozatképes közgyűlésen Kovács F. László vezérigazgató arról is beszélt, hogy idén ősszel elindul az új munkavállallói részvény program (MRP). A dolgozói juttatásokat az üzemi teljesítményekhez kötik – hangsúlyozta a vezérigazgató.
A BC korábban részben az MRP-program igényeivel indokolta sajátrészvény-vásárlásait.

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet