Négynapos folyamatos lefelé menet után a Nikkei ma reggel is 0,05 százalékkal vagyis 5,82 pontos veszteséggel 11 195,99 ponton zárt. Az indexet az olajárenyhülés miatt lejtőre kerülő energiaipari részvényekkel szemben az Intel-gyorsjelentés nyomán erősödő tech-papírok próbálták megtartani.
2004. október 13. szerda, 08:50
